Přejdi na obsah

Hlavní nabídka:


Szentgotthard - Hotel Gotthard Therme

TERMÁLNÍ LÁZNĚ > MAĎARSKO

Lázně Szentgotthárd Spa & Wellness, vybudované ve středomořském stylu, fungují celoročně a jsou přímo propojeny s hotelem Gotthard Therme. Zaujímají 1 500 m2 vodní plochy a svými léčebnými a wellness procedurami, speciálními skluzavkami, vířivkami, saunami a sportovním zařízením poskytují komplexní služby, relaxaci i regeneraci pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme i rodinám s dětmi.

Termální bazény jsou naplněny
vodou s obsahem hydrogenuhličitanu sodného a CO2, která pomáhá při léčbě pohybového aparátu a gynekologických onemocnění, při doléčování sportovních úrazů a může mít příznivý vliv na léčbu neurologických potíží i cévních poruch. Je rovněž vhodná i pro svalovou relaxaci. Dokáže zmírnit obtíže způsobené degenerativními onemocněními kloubů, problémy s páteří, může účinně doplňovat různé fyzioterapeutické a revmatologické kúry.


Gotthard Therme Hotel & Conference ****


Gotthard Therme Hotel & Conference ****

se nachází v Szentgotthárd (Sv. Gothard), v nejzápadněji položeném maďarském městečku, na pomezí Maďarska, Rakouska a Slovinska a svým hostům nabízí nejen relaxaci v termálních lázních, s kterými je přímo propojen, ale i kvalitní gastronomii a možnost výletů do národního parku Őrség, který je nejmladším národním parkem v Maďarsku.

Děti:
Rodinám s dětmi poskytuje hotel výborné zázemí - základní vybavení pro nejemnší, herna, venkovní hriště, hračky k zapůjčení zdarma (Xbox, lego)., animační programy, dětské menu a mnohé další.

Domácí mazlíčci:
Možnost ubytování s pejsky.
(20 EUR / noc)
Vybavení pro psy: Postel, miska, na recepci k zapůjčení obojek či vodítko, á la carte restaurace přístupná s pejskem, veterinář v blízkosti hotelu, psí salon. Psům není z hygienických důvodů povolen vstup do lázní, wellnes a hlavní restaurace.
Hotel disponuje 148 pokoji v různých kategoriích včetně rodinných pokojů.

Ubytování:

V moderně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením (osušky, župan, vysoušeč vlasů); TV/SAT, telefon, trezor, kávovar, klimatizace, minibar, Wi-Fi. Možnost dětské postýlky zdarma.


Stravování:
V hotelové restauraci s venkovní terasou.
Polopenze: Snídaně a večeře formou teplého a studeného bufetu. Při nižší obsazenosti hotelu čtyřchodová večeře.

Za příplatek možnost obědů v hotelové restauraci, výběrem z jídelního lístku.


Důležité časy:

v den příjezdu - ubytování od 15:00 (check-in)
v den odjezdu -
odhlášení z pokoje včetně odstěhování veškerých zavazadel a odevzdání karty od pokoje nejpozději do 11 hodin (check-out)

Termíny a ceny 2023

Aktuální termíny a ceny pro letošní sezonu jsou uvedeny v následující tabulce. Informace o nástupních místech Vám sdělíme na tel. 317 724 335, prostřednictvím e-mailu pet-tour@pet-tour.cz nebo přímo v naší kanceláři. V případě zájmu Vám můžeme vypracovat i nabídku individuálního pobytu, avšak pouze s vlastní dopravou.

HOTEL

TERMÍN

STRAVA

NÁSTUPNÍ MÍSTO

CENA

Sv. Gothard - Gotthard Therme Hotel ****

       

Cena zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenzi, autobusovou dopravu, neomezený vstup do termálních lázní, Wi-Fi na pokojích zdarma.
Cena nezahrnuje: pobytovou lázeňskou taxu cca 1,7 EUR/osoba/noc/, cestovní pojištění, parkování
Doprava: autobusem nebo vlastní
Příplatky a poplatky:

DOMŮ | PET-TOUR | TERMÁLNÍ LÁZNĚ | ITÁLIE | CHORVATSKO | POZNÁVACÍ ZÁJEZDY | STÁHNOUT | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku