Přejdi na obsah

Hlavní nabídka:


Lenti - Thermal hotel Balance

TERMÁLNÍ LÁZNĚ > MAĎARSKO


Lenti
je okresní město v župě Zala v západním Maďarsku. Nachází se v jihozápadním cípu Maďarska, v blízkosti slovinských, chorvatských a rakouských hranic.

Termální a lázeňská část nabízí odpočinek pro všechny věkové kategorie, součástí areálu je i wellness centrum a saunový svět. Venkovní zážitková část je v provozu pouze přes letní sezonu. Léčivá voda v lázních Lenti obsahuje hydrogenkarbonát sodíku a prospívá pohybovému aparátu.

Součásí lázní je Park energie Svatého Jiří, který činí termální lázně Lenti ojedinělými v celé Evropě. Lázně leží ve styčných bodech blahodárných energetických linií, které v kombinaci s léčivou vodou přispívají k intenzivnější relaxaci a čerpání energie. V takovýchto energetických liniích byla postavěna místa jako Lurdy, Stonehenge, Machu Picchu a další.


Hotel Thermal Balance ****


Hotel
Thermal Balance **** se nachází v moderním, ale přesto přírodním prostředí, v sousedství s termálními lázněmi Lenti a Parkem energie Svatého Jiří a nabízí všem dokonalou relaxaci a nabití!

Nově otevřený hotel je propojen s termálními lázněmi
krytou spojovací chodbou.
Thermal Hotel Balance má vřelou a rodinnou atmosféru, nabízí 92 klimatizovaných, moderně zařízených pokojů a 2 zařízené apartmány s vlastní vířivkou.


Vybavení hotelu:
recepce, restaurace, bar, dětský koutek, lobby bar, zážitkový bazén, terasa, fitness centrum,úschovna kol, bazén, 2 výtahy, možnost parkování (zdarma).
Ubytování:


Moderně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů), TV s plochou obrazovkou a vestavěným rádiem, trezorem, minibarem, mekkými ručníky, koupacími plášti, bezplatné připojení k internetu (Wi-Fi).

Stravování:

Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu

Restaurace "L16" nabízí kombinaci z mezinárodních i regionálních chutí. K přípravě jídel jsou používány místní čerstvé suroviny a produkty. Restaurace přináší mimo jiné i bohatý výběr nápojů.

Termíny a ceny 2023

HOTEL

TERMÍN

STRAVA

NÁSTUPNÍ MÍSTO

CENA

Cena zahrnuje: ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu ve dvoulůžkovém pokoji, neomezený vstup do lázeňského střediska a fitness centra, polopenzi formou bufetu (snídaně / večeře), zapůjčení županu a osušky, autobusovou dopravu, připojení Wi-fi na pokojích zdarma.
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, pobytovu lázeňskou taxu cca 1,7 EUR/noc/.
Doprava: autobusem nebo vlastníDOMŮ | PET-TOUR | TERMÁLNÍ LÁZNĚ | ITÁLIE | CHORVATSKO | POZNÁVACÍ ZÁJEZDY | STÁHNOUT | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku