PET-TOUR, s.r.o. - cestovní kancelář Benešov


Přejdi na obsah

Hlavní nabídka:


Výlety

ITÁLIE > Bibione

I v letošní sezóně nabízíme organizované autobusové výlety s českým průvodcem. Každé místo, které naletnete v naší nabídce, má zcela odlišný charakter a je něčím jiným zajímavé. Výlety jsou uskutečňovány v termínech dle aktuálního rozpisu výletů.

BENÁTKY

Celodenní výlet autobusem do Punta Sabbioni a lodí podél pobřeží do Benátek, dvouhodinová procházka s českým průvodcem historickými uličkami k mostu Rialto, hlavní benátskou obchodní trasou od sochy Goldoniho až k Náměstí sv. Marka. Dále prohlídka slavné baziliky nebo Dóžecího paláce, prohlídka pokračuje dál kolem Mostu vzdechů po nábřeží k lodi. Návrat lodí do Punta Sabbioni.

Cena za osobu

570 Kč nebo 20 EUR + 11 EUR loď + 6 EUR turistický poplatek za vjezd autobusu do benátské zóny

BENÁTSKÉ OSTROVY + NÁMĚSTÍ SV. MARKA

Výlet autobusem do přístavu Punta Sabbioni a dále lodí na ostrovy Murano (významné sklárny), Burano (barevné fasády rybářských domků) a Torcello (jedno z původních sídel Benátčanů). Na závěr navštívíte slavné Náměstí sv. Marka v Benátkách.

Cena za osobu

570 Kč nebo 20 EUR + 13 EUR loď + 6 EUR turistický poplatek za vjezd autobusu do benátské zóny

VERONA

Celodenní výlet do „města milenců“ ležícího u jezera Lago di Garda, proslaveného shakespearovskou tragédií Romeo a Julie (palác Capuletů s balkonem, Juliina hrobka), Aréna, Scaligherský hrad, Arco dei Gavi, Porta Borsari, Porta Leoni, Kamenný most, pozůstatky římského divadla, Dóm, chrám Sv. Zena, náměstí v místech římského fóra, atd.

Cena za osobu

990 Kč nebo 35 EUR

TERST + MIRAMARE + AQUILEA

Celodenní autobusový výlet s návštěvou staré části Terstu (římský amfiteátr, Richardův oblouk, starý hrad, gotické kostely, a další památky), návštěva zámku Miramare s nádhernými zahradami. Při zpáteční cestě zastávka v Aquilei s památkami na římské období (fórum, římské náhrobky, základy staveb římského města říčního přístavu).

Cena za osobu

750 Kč nebo 27 EUR

LAGUNA

Projížďka výletní lodí po lagunách mezi Bibione a Caorle (přístavy, typické rybářské chýše, panorama města Caorle), v poledne zastávka u jedné z rybářských chýší, ochutnávka rybích specialit s tradiční polentou z kukuřičné mouky. Na lodi probíhá zajímavý dětský program se soutěžemi, kde děti mohou vyhrát obrovské škeble a mušle. Při plavbě můžete pozorovat a fotografovat vodní svět a panenskou přírodu s typickým rostlinstvem a spoustou ptactva.

Cena za osobu

510 Kč dospělí, 460 Kč děti do 12ti let, nebo 18 EUR dospělí, 16 EUR děti

PORTOGRUARO

Dopolední výlet do nedalekého města s benátskou architekturou, pěší procházka po historické malebné části centra, tradiční velký čtvrteční trh a návštěva velkého, dobře zásobeného nákupního centra.

Cena za osobu

390 Kč nebo 14 EUR

CAORLE

Odpolední prohlídka historického městečka, kde největší zajímavostí je tzv. vytopený kostel, k němuž se váže legenda o Madoně varující před zatopením města. Zajímavé jsou původní barevné rybářské domky.

Cena za osobu

400 Kč nebo 14 EUR

PADOVA

Po příjezdu autobusem přímo do centra města následuje pěší procházka po nejznámějších středověkých památkách. Světoznámá je jedna z prvních evropských univerzit, kde mimo jiné studoval i Galileo Galilei. Padova je rovněž nazývána městem sv. Antonína, jehož památce je věnována bazilika s nádhernou vnitřní výzdobou. Jako univerzitní město s bohatou historií se liší svým charakterem jak od nedalekých jedinečných Benátek obchodníků a námořníků, tak i od Verony.

Cena za osobu

750 Kč nebo 27 EUR

AQUILEA + GRADO

Návštěva dvou přilehlých historických městeček. Grado je známé jako rybářsko-lázeňské město ležící na ostrově mezi lagunou a mořem. Bylo postaveno jako Aquileiské předměstí a mořské lázně. Město Aquilea bylo založeno již starými Římany jako říční přístav na řece Natisone. Kromě pozůstatků římského období můžete obdivovat i basiliku P. Marie a svatých Hermagora a Fortunata, kde se nachází největší mozaiková podlaha ve střední Evropě. Celý výlet probíhá za doprovodu českého průvodce s výkladem.

Cena za osobu

700 Kč nebo 25 EUR

AQUASPLASCH

Velké vodní centrum s množstvím tobogánů, klouzaček, bazénů a různých vodních atrakcí. V rámci této akce je možné domluvit si pouze dopravu do Lignana za účelem individuální prohlídky města.

Cena za osobu

660 KČ nebo 23 EUR dospělí, 510 KČ nebo 18 EUR děti 3 - 8 let

GULLIVERLANDIA

Dětský pohádkový svět v blízkosti Lignana - 7 divů světa, cvičení lachatni, delfíni, středověké souboje, Jurský park a další atrakce.

Cena za osobu

510 KČ nebo 18 EUR dospělí, 400 KČ nebo 14 EUR dítě 3 - 8 let

DOMŮ | PET-TOUR | TERMÁLNÍ LÁZNĚ | ITÁLIE | CHORVATSKO | POZNÁVACÍ ZÁJEZDY | KE STAŽENÍ | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku