Přejdi na obsah

Hlavní nabídka:


Zalakaros - Hotel Freya***

TERMÁLNÍ LÁZNĚ > MAĎARSKO

Město Zalakaros leží v západní části Maďarska, asi 30 km od Balatonu, 200 km od hlavního města Budapešti a je jedním z nejmenšíchších maďarských měst. V městečku se nachází asi šestý největší areál termálních lázní v Maďarsku. Jeho prameny poskytují léčivou vodu jódového a brómového charakteru a mají ze všech maďarských lázeňských vod nejvyšší obsah fluoru.

Termální lázně zde mají dlouholetou tradici. Lázeňský komplex se rozprostírá na téměř 4 000 m2 a nabízí svým hostům k dispozici bazény o teplotě 28 - 36°C.

Lázeňský komplex je rozdělen do dvou částí z nichž první část je část léčebná, kde se nachází bazény s léčebnou vodou. Do této části je však odepřen vstup dětem mladším 16ti let. Drouhou část komplexu tvoří část zážitkové, kde si na své přijdou úplně všichni návštěvníci komplexu. Zde se nachází bazény plavecké, venkovní i vnitřní zážitkový bazén s nejrůznějšími masážními tryskami. Tuto část ještě doplňuje venkovní zážitkový areál, který je vhodný především pro rodiny s dětmi, jelikož se zde nachází velké množství nejrůznějších atrakcí či skluzavek. Hostům je rovněž venku k dispozici dětské hřiště, restaurace a stánky s občerstvením.


Hotel Freya ***

Hotel Freya *** se nachází v samotném centru města v dobře udržovaném parku. Budova hotelu je přímo propojena spojovací chodbou s areálem termálních lázní Granit Medical Bath. Hostům hotelu je rovněž i dispozici restaurace (kde je poskytováno stavování - polopenze), kavárna, dětský koutek a obchod s dárkovými předměty.

Ubytování:
Hotelové pokoje jsou k dispozici jednolůžkové nebo dvoulůžkové s možností přistýlky. Každý hotelový pokoj nabízí k užívání rovněž vlastní sociální zařízení, balkon, telefon, TV a minibar.

Stravování:
Polopenze - snídaně i večeře se podávají formou bohatých švédských stolů.

Termíny a ceny 2022

HOTEL

TERMÍN

STRAVA

NÁSTUPNÍ MÍSTO

CENA / osoba ve dvoulůžkovém pokoji

         

Termíny a ceny na vyžádání v cetovní kanceláři.

Nabízíme i další termíny pobytu dle vlastního výběru, avšak pouze s vlastní dopravou.

DOMŮ | PET-TOUR | TERMÁLNÍ LÁZNĚ | ITÁLIE | CHORVATSKO | POZNÁVACÍ ZÁJEZDY | KE STAŽENÍ | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku