PET-TOUR, s.r.o. - cestovní kancelář Benešov


Přejdi na obsah

Hlavní nabídka:


Sv. Gotthard - Gotthard Therme Hotel & Conference ****

TERMÁLNÍ LÁZNĚ > MAĎARSKO

Hotel Gotthard Therme Hotel & Conference **** je členem kvalitního hotelové řetězce Accent Hotels. Svým hostům nabízí ubytování v celkem 148 moderně a komfortně vybavených pokojích, jejichž součástí bývá většinou i balkon. Hotel je propojen s termálními lázněmi St. Gotthard Spa & Wellness krytou spojovací chodbou.

Ubytování
je zajištěno v dvoulůžkových pojích typu superior s vlastním sociálním zařízením, které jsou elegantně a velice komfortně vybaveny. Součástí vybavení hotel. pokoje je i individuálně nastavitelná klimatizace, fén, TV, telefon, trezor, WIFI připojení, župany + ručníky a minibar (za poplatek). Většina pokojů má balkon s krásným výhledem do hotelové zahrady nebo na okolní krajinu.

Stravování typu polopenze je podáváno formou bohatého bufetu (snídaně, večeře). V ceně pobytu je rovněž zahrnuta i neomezená konzumace nealkoholických nápojů (Rauch a Biogena ovocné šťávy z automatu, voda, sodovka, káva z automatu, čaj) každý den v době od 7:00 do 18:00 (během snídaně v restauraci, poté v hotelovém lobby baru).

CHECK-IN: od 15:00
CHECK - OUT: do 11:00

Termíny a ceny 2021

TERMÍN

Počet dnů

Dvoulůžkový pokoj / osoba

Předpokládaná nástupní místa

19.09. - 22.09.2021

4 dny/3 noci

6.700 Kč

Krhanice, Týnec n/S, Benešov, Bystřice, Votice, Tábor

Cena zahrnuje: ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu ve dvoulůžkovém pokoji typu superior, vstup do lázeňského komplexu, polopenzi formou bufetu (snídaně, večeře), neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů v rámci balíčku, zapůjčení županu a osušek, autobusovou dopravu, připojení Wi-fi, parkování.
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, pobytovu lázeňskou taxu cca 1,7 EUR/os./noc.
Doprava: autobusem nebo vlastní

St.Gotthard Spa & Wellness

Lázeňský komplex St.Gotthard Spa & Wellness, pro který je typická tropická zahrada připomínající středomořskou atmosféru, je v provozu po celý rok. Svým návštěvníkům nabízí možnost využití vodní plochy o rozloze cca. 1500 m2, kterou tvoři zážitkové bazény pro děti i dospělé. Návštěvníkům je k dispozici:

Uvnitř - středomořský zážitkový bazén (teplota: 30-32 °C, hloubka: 140 cm, vodní plocha: 512 m2), termální relaxační bazén (teplota: 32-34 °C, hloubka: 1m), 2 vířívky (teplota: 34-36 °C, hloubka 1m), výukový bazén (teplota: 30-32 °C, hloubka 70 - 120cm), plavecký 25m bazén (hloubka 2m), dětský bazén (teplota: 30-32 °C, hloubka 30 - 50cm), dětský zážitkový bazén (hloubka: 20 - 40 cm), 3 skluzavky

Venku (od jara do podzimu - dle počasí) - zážitkový bazén (teplota: 30-32 °C, hloubka: 100-120 cm, vodní plocha: 243 m2), plavecký bazén (teplota: 26-28 °C, hloubka: 160-180 cm)

St.Gotthard Spa & Wellness

Szentgotthárd - v překladu Svatý Gotthard je malé mestečko nacházející se v nejzápadnějším výběžku Maďarska v blízkosti rakouských a slovinských hranic. Malé, avšak moderní městečko, které leží na řece Rábě je domovem cca. 9 tis. místních obyvatel.

DOMŮ | PET-TOUR | TERMÁLNÍ LÁZNĚ | ITÁLIE | CHORVATSKO | POZNÁVACÍ ZÁJEZDY | KE STAŽENÍ | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku